Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

0

Aktualności

Jak zostać królem śmieci i siedzieć wśród nich

Nasza komórka SSR złożona z pasjonatów i działaczy w minioną sobotę udała się w piękne miejsce. Rzeka Kłodnica i Kanał Gliwicki przez bardzo krótki fragment płynie tam razem zaraz po ujściu z jeziora.

Już podczas dojazdu nad obraną miejscówkę na nasz widok dwójka „wędkarzy" na wszelki wypadek w pośpiechu zaczęła się oddalać... twierdząc, że „szukają miejsca".
I tu się zaczęło: ilość śmieci była zatrważająca!!!! Upychane wszędzie m.in. w zarośla, krzaki i trzcinowisko. Ogrom butelek po wysokoprocentowych trunkach skłania ku myślom: mają panowie problem!! AA..le to nie nasza sprawa!!!! Praca została wykonana sprawnie i szybko. Kontener na śmieci został zapełniony, więc można "syfić od nowa"!

Przypominamy swoje śmieci TRZEBA ze sobą zabrać, a w promieniu 5-ciu metrów należy wysprzątać zajmowane stanowisko. Śmieci świadczą o śmieciarzach: brak kultury i wychowania, szacunku dla innych ludzi i przyrody. Najbardziej zaskakując jest to, że najwidoczniej PRZYJEMNIE jest siedzieć w brudzie!!!! DRAMAT!!!!  

SSR Powiatu Kędzierzyńsko - Kozielskiego

Poleć znajomemu

Zdjęcia

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Komentarze

Komentarze (3)

 • Bogdan Data dodania: 3 lata temu Oceń: 0 + / -

  Ktoś musi posprzątać brzegi łowisk po wędkarzach, jeżeli nie robią tego sami wędkarze po zakończeniu łowienia. W tej konkretnej sytuacji wypadło że to koledzy z SSR posprzątali. Wędkarze muszą sobie zdać sprawę że jak nie będą sprzątać po sobie to będą mogli sobie pomarzyć o łowieniu ryb, ponieważ zostanie cofnięte okręgowi pozwolenie wodno-prawne i będzie po sprawie. Sprawa trafiła na Komisję Ochrony Wód, po zwróceniu uwagi nam przez pracowników PGW. Trzeba było szybko działać. Jak nie będziemy szanować przyrody i pracy innych to możemy stracić możliwość wędkowania na rzekach bo nam cofną pozwolenia. Nic nie jest dane na zawsze.

 • Wołowiec Janusz Data dodania: 3 lata temu Oceń: 0 + / -

  szunaj66

  .......karać z całą surowością każdego bez wyjątku....to nie straż ma dbać o porządek nad wodą dlatego jeżeli wędkarze nie poczuwają się do dbania o własne miejsce spędzania czasu to nic nie pozostaje jak tylko kara i to możliwie najsurowsza....

 • Bogdan Data dodania: 3 lata temu Oceń: 0 + / -

  Brawo Panowie, wielkie dzięki za posprzątanie brzegów naszych łowisk. Gdzie nie pojadę widok taki jak na zdjęciach jest porażający, wędkarze śmiecą na potęgę i wracają do śmietnika łowić ryby. Oni rzeczywiście nie potrafią funkcjonować jak na łowisku jest czysto. Szacunek dla waszej pracy! Darz Woda!